Автор:
Мамедова С.А., к. фарм. н., НФаУ
Опубліковано:
Журнал «Сучасна фармація».
Завантажити
публікацію

Жінка споконвіку – берегиня вогнища та сімейних цінностей. Але в сучасному світі завдання жінки вже не обмежуються цим покликанням. Сьогодні жінка – це не тільки турботлива мама та дружина, це ще і відповідальний співробітник, керівник, творча особистість і навіть бізнес-вумен. Здавалося б, поєднати все це не можливо. Однак, є чимало жінок, які є яскравим прикладом для всіх нас: вони завжди все встигають, при цьому чудово виглядають і «світяться» здоров’ям. «Як їм це вдається», – запитаєте Ви? Секрет в тому, щоб прислухатися до свого організму, і вчасно реагувати на його сигнали, а, завдяки сучасним фармацевтичним новинкам, підтримувати своє здоров’я в тонусі під силу кожній жінці.

Які ж сигнали може подавати нам організм і чому?

Чисто жіноча складова
Як би не була жінка талановита в керівництві, реалізована в громадській діяльності та своїй роботі, від чоловіків її відрізняє саме можливість давати початок нового життя. Однією зі складових такої можливості є нормальна життєдіяльність жіночих статевих органів. Задумайтесь, як часто при перших симптомах молочниці або вагінальної інфекцій ми звертаємося до лікаря? У графіку сучасної жінки на це, елементарно, немає часу. Тим часом, проблема «яка заявила» про себе прогресує, і до лікаря ми потрапляємо вимушено, коли вже немає можливості терпіти настирливий свербіж, печіння і виділення, коли доводиться вже застосовувати сильнодіючі протигрибкові і антибактеріальні препарати, що далеко не кращим чином впливає як на загальний стан організму, так і на вміст гаманця.

Але ж є засіб, який рекомендовано до застосування відразу при перших же неприємних провісників жіночих інтимних проблем – GYNODEK® від корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ».

ЦЕ ЦІКАВО!

Природна екосистема піхви складається з 3 компонентів, які протистоять розвитку вагінальних інфекцій і підтримують здоров’я жінки:

  • антисептичний компонент, який відповідає за знешкодження патогенних мікроорганізмів;
  • компонент, який регулює рН;
  • регенеруючий компонент, що захищає слизову від пошкоджень.

Під впливом несприятливих факторів порушується баланс всіх трьох компонентів екосистеми піхви:

  • при вагінальній інфекції – розвивається патогенна мікрофлора (бактеріальна, грибкова, змішана), гинуть лактобактерії, відбувається зрушення рН, пошкодження і витончення слизової внаслідок запалення;
  • при атрофічних кольпітах – стоншується слизова і порушується її бар’єрна функція. Через зменшення утворення молочної кислоти, відбувається зрушення рН і, як наслідок – і загибель лактобактерій, внаслідок чого легко приєднується інфекція.

Інноваційна 3-компонентна система GYNODEK® максимально наближена до 3-компонентної екосистеми піхви і діє на 3 патогенетичних механізми розвитку вагінальної інфекції.

Декаметоксин (0,02%) – антисептик; знищує грибки і віруси, Гр+ і Гр- мікроорганізми, хламідії, мікоплазми, проявляє протизапальну та знеболювальну дії, при цьому не робить негативного впливу на захисні лактобактерії екосистеми піхви.

Гіалуронова кислота (0,5%) – регенерує компонент; відновлює слизову піхви, зміцнює його стінки і робить їх більш еластичними, в тому числі при атрофічних змінах. Будучи природним бар’єром, гіалуронова кислота захищає тканини піхви від бактерій та інфекцій. За рахунок своїх властивостей усуває сухість піхви і допомагає поліпшити якість сексуального життя жінки.

Молочна кислота (лактатний буфер, рН 3,8) – природний регулятор рН; відновлює фізіологічний баланс pH і підтримує нормальний склад мікрофлори піхви; протягом 30 хв. зменшує печіння і свербіж, зволожує слизову і створює відчуття комфорту. Крім того, молочна кислота створює сприятливі умови для зростання лактобактерій, що служить додатковою профілактикою рецидивів інфекції.

GYNODEK® випускається у формі гелю в контейнерах по 5 мл (7 контейнерів в упаковці).

Для профілактики і лікування вагінальних інфекцій рекомендується застосовувати GYNODEK® по 1 контейнеру на ніч протягом 7 днів.

При лікуванні сухості піхви слід застосовувати по 1 контейнеру GYNODEK® на ніч протягом 30 днів, а далі використовувати підтримуючу дозу (1 раз в 2-3 дня).

Жінка завжди хоче залишатися жінкою: привабливою, бажаною, коханою і щасливою, навіть в насиченому і несприятливому для жіночого здоров’я графіку сучасного життя. Прислухайтеся до своїх бажань і підказкам організму, а сучасні засоби від корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» допоможуть зберегти здоров’я і відмінне самопочуття!