Де купити Gynodek (Гінодек) вагінальний гель

Гель Гінодек в основних аптеках України:

Список аптек на tabletki.ua Аптеки на Liki24.com + доставка Список аптек на apteki.ua Аптека Доброго дня Аптека низьких цін (АНЦ) Аптека Подорожник


Основна причина більшості гінекологічних захворювань запального характеру – зменшення кількості корисних лактобацил, що призводить до активного розмноження умовно-патогенних та патогенних бактерій. Відновити склад мікрофлори здатний вагінальний гель Гінодек.


Нерідко в організмі одночасно присутні збудники, що належать до різних груп. Тому важливо підібрати засіб, який володіє широким спектром дії та знищує більшість патогенних мікроорганізмів (бактерій, грибків, найпростіших). Вагінальний гель Гінодек містить антисептик декаметоксин, який активний проти бактерій, вірусів та грибів.


Жінки часто страждають від свербіння, печії та дискомфорту, що супроводжуються патологічними виділеннями та неприємним запахом. Хоча подібні прояви вважаються симптомами інфекційних захворювань, статистика свідчить, що збудники присутні тільки у 51,75% випадків. Гіалуронова та молочна кислоти у складі гелю Гінодек сприяють зволоженню слизової та нормалізації природної мікрофлори, зменшуючи дискомфорт в інтимній зоні.


Переваги використання Гінодек


До складу гелю Гінодек входить 3 компоненти, які надають антисептичну (декаметоксин), регенеруючу (гіалуронова кислота) та регулюючу рН (молочна кислота) дію.


Тому препарат Гінодек має високу ефективність та різнобічно діє на організм:


  • створює підвищену концентрацію діючих речовин у вогнищі ураження;
  • знищує різні види інфекційних агентів, у тому числі й стійкі до дії антибіотиків;
  • зменшує симптоми запалення;
  • зволожує слизову та позбавляє від сухості;
  • усуває свербіж, печію, неприємні виділення;
  • відновлює мікрофлору та кислотно-лужний баланс піхви;
  • прискорює регенерацію та загоєння пошкоджених ділянок слизової оболонки;
  • запобігає проникненню інфекцій, що передаються статевим шляхом;
  • попереджає розвиток інфекційно-запальних ускладнень після гінекологічних операцій.

До того ж препарат не впливає на розвиток корисних лактобактерій, підсилює дію антибіотиків, не викликає резистентності, мобілізує захисні сили організму на боротьбу з інфекцією.


Завдяки високому рівню безпеки гель Гінодек дозволений до застосування вагітним жінкам та у період лактації. Він зменшує тертя під час пологів та знижує ризик розривів промежини.