Скільки лікується молочниця у жінок

Скільки лікується молочниця у жінок

Лікування молочниці у жінок процес тривалий і не завжди вдалий. Навіть якщо пацієнтка відчує полегшення після позбавлення від симптомів цієї малоприємної недуги, то часто проходить зовсім небагато часу, як вона повертаються знову. Як же назавжди побороти молочницю? Цим питанням давно задаються жінки, але далеко не кожна знаходить на нього відповідь. 


Чому кандидоз повертається

Причиною повернення сверблячки, печіння і сирних виділень з піхви можуть прості і всім відомі причини:

 • порушення харчування (зловживання солодкими і борошняними продуктами);
 • стреси і хронічна втома;
 • зміна статевих партнерів;
 • зневага контрацепцією;
 • порушений гормональний фон;
 • хронічні інфекції, що передаються статевим шляхом.

Особливе місце в цьому списку займають статеві інфекції, які підтримують хронічне запалення і сприяють розвитку грибкової флори. В даному випадку успішно перемогти молочницю можна тільки в разі комплексного лікування всіх інфекцій. Ще одна причина частого рецидиву кандидозу – незавершення курс призначеного лікування. Багато жінок припиняють терапію, коли їх перестає турбувати свербіж і виділення, таким чином, хвороба набуває хронічної форми.


Як довго лікується молочниця

Термін, за який можна позбавитися від кандидозу, залежить від індивідуальних особливостей організму кожної жінки. Так, одна жінка вже за тиждень зможе побороти даний недуг, а іншій знадобиться кілька місяців, а може навіть років. Успіх швидкого лікування залежить від давності кандидозу і його форми. Багато жінок вважають дане грибкове ураження нешкідливим, яке не варто лікувати, і воно пройде само. Однак, нелікована молочниця не тільки прогресує, але і набуває хронічної форми. Тепер кандидоз буде давати про себе знати кожні кілька місяців.

Щоб надовго і всерйоз позбутися грибкового ураження, слід спочатку пройти повне лабораторне обстеження, яке визначить причину захворювання, супутні інфекції і чутливість їх до протигрибкових засобів. Необхідно з’ясувати переносимість жінкою призначених медикаментів (алергічні реакції).


Тривалість такого обстеження може бути від кількох днів до тижнів, все залежить від швидкості розмноження дріжджоподібних грибів Candida, посіяних в живильному середовищі.

Якщо жінка страждає на цю недугу вже кілька років, щоб позбутися від нього назавжди, доведеться запастися терпінням. Сучасна медицина пропонує ряд ефективних методів лікування, які допоможуть позбавити пацієнтку від кандидозу, навіть в дуже запущених випадках (вульвовагініт, кандидозний кольпіт та інші).

Крім традиційних протигрибкових таблеток і свічок сучасна медицина широко застосовує фізіотерапевтичні методи лікування:

 • вагінальні грязьові тампони;
 • теплові зрошення спеціальними розчинами;
 • вакуумна санація каналу шийки матки;
 • магнітотерапія із застосуванням лікарських розчинів;
 • санація ультразвуком.

Звичайно, дані процедури не вилікують молочницю, але в комплексному лікуванні допомагають отримати позитивний результат. А чисто медикаментозна терапія дасть тимчасовий позитивний ефект, і вже через пару місяців все симптоми кандидозу знову повернутися.

Щоб прискорити процес одужання доцільно застосовувати препарат  Гінодек, який незамінний в комплексній боротьбі з інфекціями. Він застосовується місцево, практично не має протипоказань, дуже швидко приносить полегшення і здатний ефективно справлятися з проявами молочниці.

Лікування молочниці це тривалий і копіткі процес, досягти успіху в якому можливо, якщо запастися терпінням, дотримуватися всіх рекомендацій свого лікаря і працювати на перемогу системно.


Коротка відео-інструкція по способу введення вагінального гелю Гінодек (Gynodek):