Чому виникає молочниця у жінок

Чому виникає молочниця у жінок

Жіноча половина людства частіше стикається з проблемою молочниці, ніж чоловіча. Майже кожна представниця відчувала всі  принади  такої недуги. Якщо лікувати сам кандидоз, по простонародну молочницю, а не шукати і усувати причину, можливо повернення труднощів. Знайдений провокатор перша половина успіху, друга якісне лікування.


Змінена кислотність піхви нерідко слугує приводом. Бактерії з числа нормальної мікрофлори відмирають. Їх місце займає кандида грибок, при розмноженні приводить до проявів молочниці. У більшості випадків кислотність страждає через гормональной збій.


Жінки, які вживають контрацепцію гормонального типу, власноруч дають привід появи молочниці. Не зовсім мудрий прийом препарату занадто змінює гормональний статус. Природна гормональна перебудова приносить зростання кандиди у третини вагітних. 


Будь-яке механічне пошкодження може стати провокатором. Нерідко кандидоз з’являється з таких причин:

  • через внутрішньоматкової спіралі;
  • статевих актів у грубій формі;
  • після першого статевого акту;
  • роздратування внаслідок використання тісної білизни;
  • натертості через носіння білизни з синтетичних матеріалів.

Натуральність тканин можна вважати профілактикою. Штучна матерія безсумнівний провокатор, адже вона підвищує вологість і температуру. Таке середовище ідеальна для зростання кандиди. Після курорту з жарким кліматом жінка може страждати на молочницю навіть з якісним білизною. Мешканки теплих країн частіше стикаються з такою проблемою.


Інтимна зона потребує регулярного, ретельного догляду. Жінка, яка відноситься до особистої гігієни легковажно, ризикує заробити кандидоз. Використовуйте свої рушники і мила, інакше можете підхопити проблему від власника речей, який траждає на дану хворобу. Щоденні прокладки теж створюють умови для розвитку грибків.


Близько 50% жіночої молочниці  – наслідок проблем з травною системою. Коли в кишечнику кількість шкідливих бактерій доходить до неподобства, вони легко переносяться на статеві органи. Іноді сліди кандидозу знаходять в аналізі калу. Тому відвідування туалету повинно відповідати всім поняттям гігієни. Інакше можна перенести молочницю на інші органи брудними руками.


Кандидоз зачіпає жінок при дуже тривалих курсах антибіотиків. Особливо небезпечно безконтрольне самолікування. Такі препарати люблять винищувати все бактерії поспіль. Представники роду кандида більш здатні до відновлення і виживання, ніж корисні бактерії. Тому починає царювати молочниця.


Імунодефіцит безпосередньо кандидоз не приносить, але сильно йому сприяє. Ослаблений хронічними хворобами організм легше піддається впливу молочниці. Жінки з проблемними нирками, цукровим діабетом, ендокринними збоями більше інших знайомі з цими труднощами. Медики нагадують, що зайва вага одна з причин.


Сам кандидоз не входить до лав венеричних інфекцій. Хоча підхопити надлишок шкідливих бактерій від хворого партнера дуже легко. Не кожен чоловік знає про наявність кандидозу у себе, недуга у сильної половини буває безсимптомною. Тому незахищені статеві акти можуть супроводжуватися зростанням кандиди. Жінкам з хламідіозом, трихомоніазом і іншими венеричними проблемами також варто побоюватися молочниці.


Як ліквідувати молочницю в своєму тілі


Боротьба з кандидозом зобов’язана бути повноцінною. Зупиняючись на півдорозі, чекайте повторного прояви. Тоді проблема вкорінюється, переростає в хронічну. Така форма хвороби нагадує про себе навіть в стресових ситуаціях.


Препарат Gynodek здатний не тільки побороти молочницю. Широкий спектр дії гарантує:

  • відновлення і підтримання природного балансу мікрофлори;
  • протизапальний ефект;
  • зняття отечностей;
  • відновлення слизової піхви.


Комплексний підхід  Gynodek допомагає жінці швидко позбутися від неприємних симптомів. У тому числі і в період вагітності, оскільки він не має відповідних протипоказань.


Коротка відео-інструкція по способу введення вагінального гелю Гінодек (Gynodek):