Про Гінодек

Це вагінальний гель, що складається з трьох компонентів:

  • гіалуронової кислоти
  • декаметоксину
  • молочної кислоти

Кожен з компонентів діє на причини, які викликають запалення і дискомфорт в інтимній зоні.
Разом вони швидко усувають симптоми, знімають запалення і відновлюють баланс вагінальної мікрофлори.

Гінодек рекомендований при:

  • запальних захворюваннях репродуктивних органів інфекційного характеру
  • сухості слизових оболонок: внаслідок частих спринцювань, прийому антибактеріальних або гормональних препаратів, захворювань травної системи, атрофічних змін у клімактеричний період
  • пологах, для захисту промежини та полегшення проходження дитини по родових шляхах

Гіалуронова кислота має унікальну здатність притягувати та зв’язувати воду. Одна молекула гіалуронової кислоти утримує 200-300 молекул води. Вона підтримує структуру міжклітинної матриці слизової оболонки, повертає у норму тургор клітин, підтягує тканини, надає їм пружності та еластичності, відновлює втрачений об’єм.

Також гіалуронова кислота надає регенеруючу дію, завдяки чому прискорює загоєння ран та інших пошкоджень. Вона виконує роль природного бар’єру, що захищає тканини від інфікування, активує обмінні процеси, наповнює клітини поживними речовинами, надає антиоксидантний та імунопротективний ефект.

Гіалуронова кислота у формі гідрогелю швидко та рівномірно обволікає слизову та оберігає її від дії подразнюючих факторів, що сприяє швидкому усуненню симптомів свербіння, печії або сухості, навіть якщо вони викликані атрофічними процесами у слизовій піхви.

Антисептичний компонент декаметоксин має виражену бактерицидну, вірусоцидну та фунгіцидну дію. Він з’єднується з ліпідами мембрани патогенного мікроорганізму, порушуючи її проникність, що призводить до загибелі мікробів.

Декаметоксин усуває причину дискомфорту та запалення в інтимній зоні, знищуючи патогенну мікрофлору. Він успішно бореться з грам-позитивними (стрептококами, стафілококами), грам-негативними (кишкова паличка) та капсульними бактеріями, анаеробами, грибками (дріжджами, кандидами), внутрішньоклітинними збудниками (мікоплазмами, хламідіями), найпростішими (лямбліями, трихомонадами).

Проявляє високу активність до мікроорганізмів, стійких до дії антибіотиків. У той же час декаметоксин нейтральний по відношенню до лактобацил – корисних бактерій, які забезпечують місцевий захист від інфекцій.

Молочна кислота зволожує слизову оболонку, усуваючи дискомфорт. Вона нормалізує фізіологічний баланс рН та створює слабокисле середовище, комфортне для розвитку та розмноження корисних лактобацил, які відповідають за місцевий імунітет та захист від інфекцій. У результаті відновлюється вагінальна мікрофлора, зникають свербіж, печія та подразнення.

Препарати на основі молочної кислоти (гель Гінодек) нададуть сприятливу дію при гінекологічних захворюваннях інфекційного характеру (кандидозі, актиномікозі, криптококозі, бактеріальному вагінозі, неспецифічному та старечому кольпіті, папіломавірусі).