Звідки з’являється молочниця

Звідки з'являється молочниця

Молочницею найчастіше страждають жінки, але нерідко проблема турбує чоловіків, іноді зачіпає і дітей. У народі так називають недугу, пов’язану з білими виділеннями зі статевих органів і почуттям печіння. Часом так називають навіть просте подразнення інтимної зони. Але зазвичай молочниця пов’язана з такими захворюваннями як вагініт або кольпіт.


Джерела молочниці

За підрахунками медиків майже кожна третя представниця слабкої статі стикалася з такою хворобою. Проблема настільки поширена через безліч причин.

Джерелом молочниці можуть бути:

 • венеричні проблеми;
 • інфекції в хронічній формі;
 • гормональні зміни ендокринологічні, при вагітності, навіть перед місячними;
 • прийом протизаплідних засобів;
 • наявність внутрішньоматкової спіралі;
 • курси антибіотиків;
 • цукровий діабет.

Список провокаторів поповнюється слабкою імунною системою. У такому випадку може початися замкнуте коло & ndash; імунітет зі слабкою природною стійкітю частіше стикається з молочницею, яка в свою чергу виснажує його сили.

Молочниця здатна провялятся у прихильників антігігієни і сверхгігієни. Волога і брудна середовище створює умови для розвитку. Надмірно часте відвідування душа теж погано впливає на природну мікрофлору. Особливо підмивання антибактеріальним милом.

Проблема з’являється після незахищеного статевого акту з хворим партнером. Деякі люди переносять її безсимптомно або страждають на хронічну форму хвороби. І поширювати недугу можуть несвідомо.

Здебільшого молочниця проявляється, якщо патогенні бактерії і мікроорганізми пригнічують корисних представників. Саме надлишок грибків проявляється світлими, сирнистий виділеннями з кислим запахом. Починають турбувати печіння, свербіж, неприємні відчуття при відвідуванні туалету, підвищення дискомфорту після водних процедур.
 


Причини частого прояву молочниці

У медичній сфері недугу називають кандидозом & ndash; через грибок кандида. Він присутній в людському організмі завжди. І при нормальному стані здоров’я не приносить ніякої шкоди. Але як тільки з’являється можливість, імунітет відступає, чисельність грибкових колоній різко виростає і приносить масу незручностей.

Часто, дізнавшись про те, що молочниця до венеричних захворювань не відноситься, і жінки і чоловіки легковажно до неї ставляться. За словами лікарів, кидають курс лікування після полегшення симптомів, не виконавши всі призначення. Малограмотне лікування або зовсім може обернутися хронічними проявами. Така форма молочниці погано піддається лікуванню, і легше прогресує.

На прояв молочниці страждають хворі:

 • нирковою недостатністю;
 • печінковою недостатністю;
 • хронічні запалення в зоні кишечника;
 • хронічний коліт.

Також захворювання любить відвідувати володарів інфекційних вагінітів & ndash; трихомонадного або хламідійного. Ці хвороби проштовхують недуг, і він ще гірше піддається терапії. Кишкова паличка, стрептококи, стафілокок, гарднерел & ndash; вагініти з ряду бактеріальних, які сприяють молочниці. Грибкові на перших місцях серед провокаторів, особливо рід Candida.


Ефективне лікування

Хоч би звідки з’явилася молочниця, вона вимагає ефективного методу лікування, який допоможе запобігти часті прояви, швидко зніме симптоми і усуне проблему. Новий сучасний препарат Gynodek оперативно позбавить від неприємних відчуттів. Відновить природний баланс інтимної мікрофлори. Місцеве застосування речовини збільшує результативність і швидкість дії.

Основні компоненти гелю Gynodek забезпечують комплексну дію:

 • декаметоксин  антисептик, винищує шкідливі грибки, мікроорганізми і віруси;
 • гіалуронова кислота допомагає піхві відновиться;
 • молочна кислота  направник кислотності.Застосовуючи гель і щоб виконувати всі рекомендації лікаря, ви переможете молочниці швидко і напевно.


Коротка відео-інструкція по способу введення вагінального гелю Гінодек (Gynodek):