Кольпіт: що це та як лікувати

Кольпіт: що це та як лікувати

Ставлячи діагноз «кольпіт», лікар має на увазі запалення стінок піхви, частини шийки матки. Саме запалення в більшості випадків змушують звертатися до гінеколога. Жінки частіше за все не до кінця розуміють всю складність захворювання. За статистика близько третьої частини хворих легковажно ставляться до лікування, що чревате наслідками.


Причини появи недуги

Більшість клопотів це інфекції. Причому підхопити проблему можна не тільки статевим шляхом. Часто причиною стають патогенні бактерії, різноманітні «коки», кишкова паличка. Недолікованість дисбактеріоз або молочниця ведуть до подібного запалення.

У медичному колі можна почути інше найменування хвороби вагініт, яке означає те ж саме. А ось народ під цим терміном розуміє більшу кількість інтимних нездужань, які пов’язані з роздратуванням, палінням, ненормальними виділеннями.
 


Визначити наявність хвороби можна за такими ознаками:

  • збільшена кількість виділень;
  • помітний неприємний запах;
  • виділення не такого кольору і консистенції, як звичайно;
  • набряклість і припухлість в інтимній зоні, неприємні відчуття, роздратування;
  • біль в нижній частині живота, іноді при статевому акті;
  • підвищена температура тіла.

Власне, не потрібно чекати прояву всіх симптомів. Вчасно розпочате лікування кольпіту значно ефективніше. Зверніть особливу увагу на виділення. Вони можуть набувати сирний, водянистий або гнійний вигляд. Характер змінюється в силу розвитку хвороби. Борошно, що помітив білі з кров’яними домішками, повинна терміново звернеться до гінеколога.


Як ефективно позбутися кольпіту

Деякі інтимні проблеми дуже підступні слабкими симптомами. Гострий біль в тазі турбує час від часу іноді не відчувається. Не вірте тимчасового полегшення, опитування показують, що рецидиви інтимних проблем турбують майже половину представниць прекрасної статі.

Щоб повністю викорінити хворобу варто підбирати засіб, який здатний впорається з усіма діями недуги, як розвивається патогенна мікрофлора, відхилення рівня рН, змінена слизова.

Препарат Gynodek®  швидко ліквідує провокатора проблеми, сприяє відновленню нормального рівня рН, відновленню мікрофлори та слизової. Розробка трехкомпонентного дії належить провідним акушерам-гінекологам.

Основний склад:

  • декаметоксин знеболює, усуває запалення, при прийомі антибіотиків підвищує їх ефективність;
  • молочна кислота затятий противник роздратування, свербіння, допомагає слизової піхви прийти в норму, регулює природний баланс мікрофлори;
  • гіалуронова кислота покращує характер інтимних відносин, за рахунок підвищення еластичності стінок піхви, нормалізації кількості вологи.

довіри Gynodek®  можна до точного встановлення причини і остаточних результатів обстеження. Широке коло дії активних компонентів дозволяє боротися з величезним числом інтимних проблем. Засобу досить півгодини, щоб полегшити симптоми.


Коротка відео-інструкція по способу введення вагінального гелю Гінодек (Gynodek):