Чим лікувати кандидоз у жінок

Чим лікувати кандидоз у жінок

Прекрасна половина людства часто стикається з таким захворюванням як кандидоз. Люди ще прозвали його молочницею за сирнистий виділення молочного кольору. Ця хвороба проявляється у вигляді різкого нехорошого запаху, неприємних відчуттів в області статевих органів. Також при цій недузі відзначають біль під час сечовипускання, статевого акту.


Чому так відбувається

Збудником кандидозу є дріжджоподібні гриби Candida . При збільшенні їх чисельності в піхву створюється сприятливе середовище для розмноження патогенних бактерій. Тому для лікування варто застосовувати препарати протигрибкової та антибактеріальної дії. Засоби, що підвищують імунітет, попереджають повторну появу кандидозу, сприяють відновленню здорової мікрофлори піхви.

Іноді зниження імунітету тягне за собою появу молочниці. Адже дані мікроорганізми живуть на нашому тілі постійно, не завдаючи шкоди. Проблеми виникають тоді, коли чисельність хвороботворних бактерій перевищує лактобактерії. До групи ризику потрапляють жінки під час вагітності, гормональних порушень, механічних пошкоджень піхви, прийняття гормональних контрацептивів, антибіотиків.

Банальне недотримання особистої гігієни і кишкова паличка потрапляє в піхву. Вона в надлишку населяє кишечник і приносить користь людині. Але якщо вона опиниться в іншому органі і розмножиться там, це призведе до хвороб.

Кандидоз виникає і у чоловіків. Але у них недуга має менш виражений характер і іноді протікає безсимптомно. Отже, лікування кандидозу потрібно проводити обом партнерам, щоб виключити рецидив.
 

Як позбутися

На ранніх стадіях недугу вилікувати не складе труднощів. Але якщо хвороба набула хронічного характеру або спричинила за собою ускладнення, це може спровокувати:

  • безпліддя;
  • зараження сечового міхура, кишечника;
  • запальні процеси внутрішніх органів;
  • погіршення імунітету;
  • передчасні пологи;
  • ерозію шийки матки.

Якщо недуга проходить в легкій формі, можете обмежитися при лікуванні місцевими засобами. Якщо проблема повторюється,  необхідно застосовувати комбіновану терапію. Вона полягає в інтравагинальному, пероральному застосуванню препаратів.


Лікування повинно бути системним і включати в себе наступні дії:

  • антимікробну;
  • протигрибкову;
  • імуностимулюючу;
  • регенеруючу.

Таким засобом є вагінальний гель Gynodek. Декаметоксин в його складі створює концентрації на мембрані хвороботворної клітини і призводить до її руйнування. Має бактерицидну, фунгіцидну, спороцидну дію. Збільшує ефективність інших протимікробних засобів. Відноситься до препаратів широкого спектра дії. Знищує дріжджоподібні гриби, віруси, спороутворюючі організми, стафілококи, ентеробактерії.

Молочна кислота нормалізує рівень ph, тим самим пригнічуючи ріст патогенної флори, збільшуючи захист від генітальних інфекцій. Гіалуронова кислота формує захисний шар. Вона не дозволяє бактеріям проникнути на слизову, стимулює її відновлення. Цей компонент розподіляє воду і доставляє її в сухі ділянки шкіри. Завдяки цьому препарат в найкоротші терміни позбавляє від сухості і дискомфорту в піхві.


Коротка відео-інструкція по способу введення вагінального гелю Гінодек (Gynodek):