Чому виникає молочниця під час вагітності

Чому виникає молочниця під час вагітності

Буває, що з перших тижнів цікавого положення і до самих пологів жінка періодично бореться з молочницею . Прояв цієї проблеми зачіпає велику кількість жінок в положенні. Адже причин захворіти дуже багато.


Хоча багато хто вважає, що молочниця не особливо небезпечна, з цією недугою необхідно боротися:

  • вона може передатися маляті;
  • приносить дискомфорт мамі свербіж, печіння, неприємні виділення;
  • може погано позначитися на процесі природних пологів;
  • ускладнює інтимне відновлення після пологів;
  • приносить хворобливі відчуття під час статевого акту.

У період цікавого положення організм використовує всі сили для розвитку дитини, відбувається сильне перестроювання його роботи. Мікрофлора піхви терпить зміни. Новий гормональний фон викидає вдосталь жіночих гормонів, що сприяє розвитку шкідливих грибкових колоній Кандида. Їх численність і є молочниця.


Інфекційним захворювань властиво висмоктувати сили імунітету. Коли залишився запас енергії невеликий, грибки роду Кандида харчуються скористатися нагодою. Починають розмножуватися і винищувати корисні бактерії. Генітальний герпес один з перших провокаторів.


Імунна система стає більш піддатливою молочниці при затяжних хворобах інших органів. Проблеми з нирками або іншими органами сечовидільної системи люблять допомагати розвитку грибків. Причиною можуть бути хвороби статевих шляхів вагітної. Будь-які хронічні прояви пригнічують місцевий імунітет.


Якщо щитовидна залоза вагітної погано працює, молочниці простіше вкорениться. У зоні ризику діабетики і жінки з надмірною вагою.


Великий масі людей доводилося стикатися з молочницею після лікування антибіотиками. Такі препарати провокують дисбактеріоз не тільки піхви, але кишечника і ротової порожнини. Грибкові пануючи одним органом, запросто можуть створювати дискомфорт в інтимній зоні. Гормональні препарати теж з ряду підбурювачів недуги у вагітних.


Сухість і чистота – перша профілактика. У положенні навіть незначна волога дає привід розвитку грибків. Недолік гігієнічних сеансів сприяє зростанню числа бактерій-шкідників. Варто звертати увагу на індивідуальність речей для водних процедур навіть у власному будинку. Використання одних банних атрибутів декількома людьми найчастіше тягне за собою наслідки. Підхопити молочницю можливо при статевому акті від хворого партнера.
 

Лікарі рекомендують відмовлятися від ненатурального білизни. Хоча сама синтетика молочниці не викликає, така тканина легко травмує шкіру. Найбільш небезпечно носіння тісного нижньої білизни. Інтимна зона в період вагітності стає ніжніше, грубий статевий акт часто створює мікротравми. А будь-які механічні пошкодження прямий провокатор.


Хаотичне, неповноцінне харчування, бідне на корисні речовини, погано позначається на стані здоров’я. Існує думка, що, з’ївши велику кількість солодощів, можна викликати розвиток грибків. Наукових підстав цей факт не має, але деякі медики вважають його справжнім. Хронічна форма молочниці в силах проявитися навіть від стресу. Молочниця під час вагітності стає своєрідним проявником слабких місць здоров’я жінки.


У положенні важливо не тільки позбутися від проблеми, але і швидко усунути дискомфорт. При цьому ми пам’ятаємо, що далеко не всі ліки можна вагітним жінкам.


Препарат Gynodek точно можна. На практиці він дає такий ефект:

  • позбавляє від сверблячки і неприємних відчуттів;
  • знімає набряк;
  • знищує надлишки шкідливих грибкових бактерій;
  • сприяє розвитку корисних бактерій;
  • сприяє відновленню і зволоженню.

Гінодек  можна сміливо використовувати при вагітності. Рекомендується застосування препарату для санації піхви перед пологами. Під час самих пологів вагінальний гель надає захисну функцію і сприяє полегшенню самого процесу.


Коротка відео-інструкція по способу введення вагінального гелю Гінодек (Gynodek):